Більшість ініціаторів перевірок на детекторі брехні (поліграфі) складається з приватних осіб. Левову частку цих звернень становлять люди, які дуже переживають з приводу вірності їх пари.

Підходи, люди і обставини завжди різняться в деталях, але їх об'єднує одне: хтось із пари переконує свого партнера пройти перевірку на поліграфі-детекторі брехні для того, щоб упевнитися в його щирості, і, варто зауважити, частенько сам стає об'єктом відповідного психофізіологічного дослідження.

Часто люди, які мають стосунки протягом певного періоду часу, перед якимось відповідальним кроком у житті, що стосується їх обох (таким як шлюб, наприклад), для того щоб почати нове життя, не маючи ніяких сумнівів, з власної ініціативи проходять тестування на детекторі брехні (перевірка на наявність фактів невірності і зради) і пропонують зробити те ж саме партнеру. У багатьох інших випадків перевірка на детекторі брехні (поліграфі) є оптимальним виходом з ситуації, допомагає зберегти нерви і сім'ю.

Судіть самі: можна як завгодно довго переживати, болісно фантазувати, випробовувати на міцність свої нерви, мучитися підозрами, в той час як можна пройти перевірку на поліграфі (детекторі брехні) і через кілька годин дізнатися відповідь на своє питання. У будь-якому випадку перевірка дозволить зберегти нервові клітини, які, як відомо, не відновлюються.

Крім того, ревнощі є сильним джерелом негативних емоцій і необдуманих, а часто й істеричних вчинків, які можуть зруйнувати створювані роками відносини й атмосферу взаємодовіри. Складно сказати, який відсоток осіб, що проходять перевірку, дійсно зраджували своїм другим половинкам, але якщо ви підозрюєте людину в зраді, то це зовсім не означає, що так і є. Варто в цьому переконатися, а вже потім з «холодною» головою прийняти рішення про те, як жити далі. Навіть якщо факт зради встановлений, це ще зовсім не кінець світу ... Причини, які штовхають на зраду, бувають різними ...

Досить часто самі підозрювані у зраді стають ініціаторами перевірки на поліграфі. Вони прагнуть таким чином зняти напругу у відносинах і вирішити питання, яке можливо гнітюче впливає вже протягом довгого часу. У більшості випадків після проходження перевірки на детекторі брехні всі такі питання знімаються. У цьому випадку хочеться тільки порадити не економити на послугах поліграфолога. Часто доводиться проводити повторні перевірки після того, як після першого тестування, проведеного шарлатаном або ж недосвідченим фахівцем, питання залишається нерозкритим або ще гірше – обросло новими.

На жаль, статистика стверджує, що зрада є найвагомішим приводом для розлучення. Можна було б навести поради відомих сімейних психологів з цього приводу, але, як показує практика, на особисте життя їх спеціальна освіта справляє незначний вплив. Кожен окремий випадок індивідуальний, тут будь-які поради недоречні. Кожен сам вирішує, як чинити в тому чи іншому випадку.

Слід сказати також, що приймати рішення про проведення перевірки потрібно обдумано, а не зопалу, не потрібно негайно брати телефон і починати обдзвонювати поліграфологів. Подумайте, як на це зреагує партнер, обговоріть з ним всі моменти, виріште, як ви вчините в разі того чи іншого висновку за результатами перевірки на детекторі брехні. І тільки після того, як ви досягнете взаємної згоди про доцільність проходження психофізіологічного дослідження на поліграфі, варто запрошувати фахівця. В іншому випадку ви даремно витратите і свій, і його час, а можливо і збільшите ситуацію своїми неузгодженими діями або неприйняттям результатів.

Крім цього, варто пам'ятати, що перевірка на поліграфі-детекторі брехні можлива лише з добровільної згоди особи, яка перевіряється. У разі відмови від перевірки замовник сам вирішує, як трактувати цю відмову. Тож,  щоб не мучитись підозрами (можливо, марними), перевірка на поліграфі (детекторі брехні) дозволить вирішити ситуацію і поставити крапку.

Замовити дослідження

Запис на курси поліграфологів

Придбати поліграф

Замовити тест
Ім'я, Прізвище
Телефон
Email
Додаткова інформація

Скасувати