Американська актриса Шеннон Річардсон зі штату Техас арештована за підозрою у надсиланні листів з отрутою (рицин) президенту США Бараку Обамі і мерові Нью-Йорка Майклу Блумбергу.

У поліції повідомили, що 35-річна актриса намагалася "підставити" свого чоловіка, звинувативши його в скоєнні злочину, однак перевірка на детекторі брехні показала, що саме вона надсилала листи з отрутою. Незабаром актрисі висунуть обвинувачення у справі. Якщо жінку визнають винною, їй загрожує покарання аж до 10 років в'язниці.

Як повідомлялося, наприкінці травня президенту США Бараку Обамі і мерові Нью-Йорка Майклу Блумбергу були надіслані листи з погрозами і підозрілою речовиною. "Те, що в цьому листі,не можна порівнювати з тим, що на тебе чекає", – йшлося в обох посланнях. Автор послання була обурена позицією Б. Обами і М. Блумберга з питання права на володіння зброєю. За даними поліції, обидва листи були надіслані 20 травня через місто Шрівпорт, штат Луїзіана, і не мали зворотної адреси або підпису. Попадання рицину в організм може спричинити смерть людини.

Замовити дослідження

Запис на курси поліграфологів

Придбати поліграф

Замовити тест
Ім'я, Прізвище
Телефон
Email
Додаткова інформація

Скасувати