СПТ Stimul Test - це не чергова система психологічного тестування, а принципово нова технологія
дослідження психіки (думок, пам'яті, підсвідомості) людини.

Здавна всіх цікавило питання, про що думає людина.  Для спілкування з самим собою ми черпаємо інформацію з власного досвіду, яка зберігається в нашій пам'яті. Причому, в ході "внутрішнього діалогу" ми, як правило, абсолютно чесні самі з собою. Саме цей компонент психіки людини і є предметом дослідження Stimul Test. Унікальність технології, застосовуваної в СПТ Stimul Test, полягає в тому, що вона дозволяє виявити саме те, про що думає людина ще до того, як він приймає рішення про спотворення інформації з метою видати бажане за дійсне (прагнення виглядати в більш кращому світлі в очах оточуючих).
Існує багато різновидів брехні, також як і багато способів її виявлення (по міміці особи, специфіці поведінки; асоціативно - проектні методики), проте всі вони є непрямими, тому що кінцевою їх метою є доступ до справжньої інформації, що міститься в пам'яті (підсвідомості) людини. Саме тому, принциповою відмінністю технології, застосовуваної в СПТ StimulTest, є можливість отримання прямого доступу до інформації, що зберігається в пам'яті людини.

При тестуванні в Sprint Test  людина, по суті, тестує сам себе, а результат автоматично обробляє математичний алгоритм. У підсумку, результат тесту містить лише об'єктивні дані про те, як людина ставиться до тієї чи іншої події, діянню, персони. У інтуїтивно зрозумілій формі замовник сам бачить відповіді на його питання, що дозволяє йому приймати рішення також самостійно.

Поняття "норми", стосовно до морально - етичних якостей людини настільки специфічно, що залежить від регіону, виду діяльності, окремо взятого колективу або особистості. Тому, на відміну від стандартизованих тестових завдань, в результаті яких замовник отримує формальні рекомендації, у СПТ Stimul Test дає можливість створити будь-який тест, адаптувавши його під нюанси та специфіку конкретного завдання роботодавця (підприємства).

При формальному підході психологічні характеристики людини порівнюються з "ідеальним" набором якостей, розроблених в лабораторних умовах. На противагу цьому, у СПТ Stimul Test роботодавець може скласти оптимальний профіль працівника, виходячи з якостей своїх найбільш продуктивних співробітників, що приносять йому максимальний прибуток, щоб у майбутньому підбирати кандидатів на посади, базуючись саме на цьому, практично
виваженому форматі особистісних якостей, а не на  "ідеалізовані" варіанти.

Stimul Test - революційна технологія з оцінки змісту інформації в психіці людини.

Stimul Test - найбільш достовірний інструмент виявлення змісту думок (пам'яті) людини;
Можливість створення тесту під конкретні цілі та завдання;
Тест триває 10 - 20 хвилин, результат надається відразу після закінчення тестування;
Проведення тестування російською, українською, англійською мовою;

Мінімальні технічні вимоги до комп'ютерів для роботи в СПТ Stimul Test:

Операційні системи сімейства Windows, Linux, Macintosh;
Вільний дисковий простір не менше 50 МБ;
Графічне пристрій виведення з частотою оновлення дисплея не нижче 60 Гц;
Роздільна здатність дисплея не нижче 1280x768;
Можливість підключення до Інтернету.

  •     Stimul Test - найбільш достовірний інструмент виявлення змісту думок (пам'яті) людини;
  •     Можливість створення тесту під конкретні цілі та завдання;
  •     Виконання віддаленого тестування з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет;
  •     Тест триває 10 - 20 хвилин, результат надається відразу після закінчення тестування;
  •     Проведення тестування російською, українською, англійською мовою;
  •     Виключаються всі види протидії та / або звикання до процедури тестування;
  •     Робота проводиться самостійно;
  •     Stimul Test: 8 років успішного досвіду технології, 7500 результатів, більше 450 службових розслідувань.

СПТ Stimul Test реалізована у вигляді "клієнтської" програми, що встановлюється на звичайний комп'ютер, який зв'язується з віддаленим сервером через Інтернет. Робота здійснюється в "Особистому кабінеті" - персональному сегменті сайту, доступ до якого має тільки його власник. Для проведення процедури тестування необхідно завантажити на свій комп'ютер програму "Stimul Test - client" (17 Мб).

Замовити дослідження

Запис на курси поліграфологів

Придбати поліграф

Замовити тест
Ім'я, Прізвище
Телефон
Email
Додаткова інформація

Скасувати