Меню

Чесність подружжя – запорука спокою у родині


За статистикою, третина жінок хоча б раз у житті зраджує своєму чоловікові та більше половини чоловіків (а за деякими даними – понад 75 %) хоча б раз були у ліжку з іншою жінкою.

Але набагато більше людей підозрює свою половинку у зраді, але насправді довести свою невинуватість – дуже важко, бо емоції дуже часто беруть верх. Відчуття нечесності, підозри та докори один одного, які виникають у сімейних парах, псують подружнє життя і дуже часто навіть приводять до випадків домашнього насилля. Жінки найчастіше виступають у ролі жертви та не можуть цьому протистояти. Вони терплять, мовчать, ховають синці та сльози. Що робити, якщо сумніви оселилися у вашому серці та не дають спокійно жити?

Ми спитали у нашого експерта-поліграфолога, Андрія Мариняка, чи можна якось допомогти цим жінкам довести свою правду та запобігти випадкам домашнього насилля, як повернути довіру та доказати заядлому ревнивцю, що він – неправий?

– Так, звісно, ми можемо допомогти довести свою правоту як жінкам, так і чоловікам. Ви можете вмовити свого коханого або кохану довести свою невинуватість. Безумовно, для цього треба особисто прийти в наш центр та погодитись пройти тест на поліграфі. Бувають навіть випадки, коли невинувата сторона приводить свого обранця у нашу компанію, щоб довести йому свої слова та зберегти спокій у родині.

Зазвичай ті, кому є що приховувати, категорично відмовляються від тестування, але сам факт відмови не може бути приводом підтвердити свої підозри, бо іноді люди просто побоюються поліграфа, думають, що їм будуть влазити в голову та інші нісенітниці. Якщо Ви хочете більш детально дізнатись, як відбувається тестування – Ви можете звернутись до нашого центру за консультацією, яка прожене всі ваші страхи геть.

– Нажаль, останнім часом зростають випадки сімейного насилля у родинах на основі яких-небудь підозр у обмані та ревнощах. У багатьох сімейних парах підозри виникають у одного з подружжя, але іноді це бувають взаємні підозри і дуже важко розплутати це самотужки, без допомоги інших людей та спеціалістів-психологів. Чи можуть результати тестування на поліграфі покращити відносини?

– До мене звернувся молодий чоловік, який хотів дізнатись, чи не зраджувала йому дружина. Вони з дружиною жили понад 10 років разом у типовому невеличкому селищі на західній Україні, де, як дуже часто буває в українських селах, сусіди товаришують між собою. От і у цього парубка був близький товариш по сусідству. Зазвичай вони зустрічались разом по вихідних та проводили разом дуже багато часу. У чоловіка виникли підозри, що його дружина якось дуже тепло відноситься до сусіда і недовго думаючи став підозрювати кохану у зраді. Жінка все заперечувала, як і сусід. Під час останньої розмови сусід сказав “Не спав я із твоєю дружиною, клянусь своїм життям!” та через декілька днів вчинив самогубство…

Чоловік вирішив, що раптова смерть сусіда – це підтвердження зради його дружини. Жінці порадила одна з близьких подруг звернутися до нашої компанії та підтвердити свої слова чоловікові, що вона і зробила. Вона  пройшла тест та довела свою чесність  перед чоловіком. Після чого він більше ніколи її ні в чому не підозрював. Таким чином поліграф покращив стосунки цієї родини.

– Цікава історія. Добре, коли ці підозри виникають просто в голові, але дуже ревнивий чоловік не знає міри та дає волю своїм гнівним почуттям. Існує дуже багато випадків, коли чоловік застосовує силу для доведення своєї думки, погрожує жінці фізичною розправою лише за свої передчуття, в яких вона нібито йому зрадила. Йому навіть на думку не спадає, що він помиляється, бо в таких людей іноді трошки змінена реальність. Яка реальна статистика з вашого досвіду?

– За нашою статистикою, приблизно чверть випадків за останні два роки – це доведення жінками своєї вірності у шлюбі, при чому зазвичай чоловіки хіба не силоміць приводять дружину на тестування. Також треба відзначити, що жінки не довіряють поліграфу, насамперед тому, що майже нічого про нього не знають. А це – найпростіший спосіб довести ревнивцю, що Ви маєте рацію.

Зазвичай жінки терплять всі підозри, недовіру та навіть фізичний біль заради збереження родини. Але все це на превеликий жаль не дає очікуваного результату. Жити із тираном неможливо, бо це не життя, а знущання. Такий людині неможливо щось довести на словах, їм потрібні факти, підтвердження та об’єктивні докази. Так, як зазвичай Ви вже перепробували довести свою думку “в домашніх умовах” і це не задовольнило Вашу половинку, ми рекомендуємо Вам пройти перевірку на детекторі брехні та жити у спокою.

– Чи може тест на поліграфі бути достовірним доказом зради?

– Сучасне тестування на поліграфі (детекторі брехні) – це комплекс заходів, що дозволяє майже стовідсотково з’ясувати правду. Після перевірки Ви або зміцните свій шлюб, або дізнаєтеся гірку правду і будете вирішувати, як жити далі. Тож перед перевіркою Ви маєте свідомо йти до поліграф-центру та бути готовим до будь якого результату. Якщо Ви не впевнені, що зможете адекватно будувати своє життя після тестування – тоді заховайте свої підозри та живіть далі з чистим серцем!

– Все зрозуміло, сподіваюсь, нашим читачам теж. Дуже дякуємо за ваш особистий час, котрий Ви приділили для нашої редакції!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 - 2023 Поліграф Центр Львів · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено