Меню

Детектор брехні на допомогу закоханим


В Україні зростає популярність такого апарату, як “детектор брехні”.

Багато перевіряють один одного на факт наявності зради, обману, приховування секретів. Здавалося б легкі, перевірки на детекторі брехні стають для подружніх пар справжнім випробуванням.

Мовою фахівців перевірка на детекторі брехні називається тестуванням, спрямованим на врегулювання міжособистісних відносин”. Тому основне завдання поліграфа (детектора брехні) – допомогти відновити довіру між парами і поліпшити відносини. Правда, питання, які цікавлять звернулися, іноді бувають настільки дивними і навіть абсурдними, що доводиться відмовляти в послузі. Цікавий факт: ініціативу проявляють як чоловіки, так і жінки.

Часто буває, що після тесту на поліграфі, коли жінка доведе свою невинність, пропонує, в свою чергу, пройти тест на детекторі брехні і чоловікові. І як все ж приємно бачити пару після тесту на детекторі брехні, коли вони виходять, взявшись за ручки. Зазвичай детектор брехні справляється зі своїм завданням, відновлюючи довіру людей, і у них починається життя з нового аркуша”.

Але всяке буває, і навіть після успішного проходження детектора відносини можуть розірватися через відсутність бажання терпіти постійне недовіру один до одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 - 2023 Поліграф Центр Львів · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено