Меню

ТОП 8 причин жіночих зрад. Психолог Олена Козачук.


Причини жіночих зрад

причини жіночих зрад

Олена Козачук, психолог

Існує стереотип, що зраджувати схильні чоловіки, проте в цій статті ми розглянемо найпоширеніші причини жіночих зрад.

Калькулятор вартості перевірки на вірність партнера.

1. Жінка має певний дисгармонійний розвиток психіки.

Тоді причиною жіночих зрад буде, наприклад,  психопатична поведінка, коли такій жінці в принципі складно зберігати моногамні стосунки, вона схильна до імпульсивності, шукає адреналінові враження, любить ризик, маніпуляції, секс без зобов’язань, можлива алкогольна чи наркотична залежність. Тому який би чоловік не був поруч, така жінка буде йому зраджувати.

2. ЖІНОЧА ЗРАДА ЯК ПОМСТА

Поширеною причиною жіночих зрад є реванш жінки за пережите приниження через зраду її чоловіка, його агресивну поведінку, образи, ставлення до неї без поваги, його флірт із іншими жінками. Тобто в такий спосіб жінка хоче відновити «справедливість» і покарати чоловіка своєю зрадою.

3. Сприйняття чоловіка вже як свого «брата»

В таких сім’ях чоловік і жінка стають вже близькими родичами, поводять себе як брат і сестра: ходять за ручки, печуть пироги, вирощують помідори, ведуть задушевні розмови, при цьому зникає пристрасть, чоловік вже не сприймається як «коханець», він стає другом. Тобто тут причиною жіночих зрад стають занадто «родинні стосунки», коли пара настільки живуть «душа в душу», що навіть немає про що посваритися. Тому жінка може закохатися в когось на стороні, і зрадити з тим, хто дає їй енергію коханця, пристрасть, з ким реалізовує свій сексуальний апетит.

4. Бажання позбутися нав’язаних комплексів

Деякі жінки в шлюбі починають себе відчувати ущербними, оскільки чують багато негативу в свою сторону: про зовнішність, свої здібності, можливості і т.д. Тоді причиною жіночих зрад стає реакція на зверхність чоловіка, його холодне ставлення, байдужість, критику. Деяких жінок це «ламає» і вони замикаються у своїх комплексах, а інші навпаки шукають емоційну компенсацію, стають чутливими до чужих компліментів, шукають увагу у інших чоловіків, прагнуть довести собі свою привабливість і через зраду підвищити самооцінку.

5.  Сексуальний голод.

Фізіологічна потреба може також стати причиною жіночих зрад, коли чоловік уникає близькості із своєю дружиною, внаслідок байдужості до неї, стресів, навантаження на роботі, проблем із здоров’ям, наявності коханки і т.д. Жінка, у якої здорова гормональна і репродуктивна система, має природні сексуальні потреби, може транслювати іншим свій сексуальний голод і легко зацікавитися кимось на стороні.

6. Деспотичний чоловік

Жінка що відчуває себе зацькованою, терпить побої і знущання може зрадити із чоловіком, який дає їй відчуття безпеки, щоб поставити крапку у своїх руйнівних стосунках. Або навпаки, почуття провини, яке вона відчуває через свої зради, будуть допомагати їй зберігати сім’ю із тираном, деякі жінки настільки бояться розлучатися, що зрада (навіть таємна) їм потрібна, аби виправдати агресивну поведінку свого чоловіка, ніби: «Я і сама знаю, що погана», «Так мені і треба».

7.  Розлюбила свого чоловіка.

Поширеною причиною жіночих зрад є відсутність почутті до власного чоловіка, і бажання бути з кимось іншим.

8. Сімейна рутина і відсутність відчуття своєї жіночності.

Розмірене стабільне життя, де реалізуються різні ролі (мами, хазяйки, працівника, доньки), але не проявлена роль привабливої жінки, може стати причиною жіночих зрад, особливо, якщо між подружжям давно згасла романтика і пристрасть.

Звичайно є і інші причини жіночих зрад, і для когось вони можуть бути вагомими, водночас важливо розуміти, що зради не є достатньо зрілим способом вирішити свої проблеми, іноді навпаки можна ще більше заплутатися і нашкодити собі. Бути чесним із собою і своїм партнером, готовність проговорити свої потреби, працювати над своїми взаєминами може знизити ризик шукати це все з іншою людиною. Іноді буває, що зміни все одно не відбуваються, якби партнери не намагалися «реанімувати» стосунки. Але також є закономірність в тому, що чим гармонічнішою є самооцінка у жінки, тим їй простіше бути відповідальною за своє щастя, розвиватися, обирати те, що її підсилює і бути чесною у коханні.

Психолог Козачук Олена

www.facebook.com/Психолог-Козачук-Олена-106177957592399

0962760268

Калькулятор вартості перевірки на вірність партнера

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2012 - 2023 Полиграф Центр Львов · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено