Меню

Судова експертиза і поліграф


Експертиза із застосуванням поліграфа дозволяє сформувати доказову базу, що активно використовується під час досудового провадження і судових розглядів. Отримати відповіді на питання і пройти експертизу на поліграфі можна в «Поліграф Центр Львів»

Експертиза з поліграфом проводиться за спеціальною методикою, яка реєструє реакцію людини у відповідь на серію певних психологічних стимулів. У нашому центрі використовується сучасне обладнання, — результати достовірні і правдиві.

Зміст:

1. Що собою являє судова експертиза (поліграф)
2. Законність використання експертизи на детекторі брехні
3. Пристрій і принцип роботи поліграфа
4. Сфера застосування експертизи на поліграфі
5. Цілі судової експертизи на поліграфі
6. Як проводиться експертиза на поліграфі
7. Переваги звернення до «Поліграф Центр Львів»

Судебная экспертиза на полиграфе. Судова експертиза на поліграфі

Що собою являє судова експертиза (поліграф)

Чинне законодавство дозволяє захищати свої права способами, не забороненими законом. Експертиза із застосуванням поліграфу для суду відповідає цим вимогам, є ефективною і юридично законною.

Висновки, що дає детектор брехні, — доказ в суді в Україні. І нерідко судово-психологічна експертиза з використанням поліграфа для суду грає вирішальну роль як в досудовому виробництві, так і в процесі розгляду справи.

Залучаючи до справи результати психологічної експертизи на поліграфі, можна об’єктивно довести невинність підзахисного і поповнити доказову базу додатковими експертними висновками.

Переваги експертизи на поліграфі:

 • Максимальний ступінь достовірності.
 • Можливість вийти зі складної ситуації.
 • Дієва зброя в боротьбі за справедливість.
 • Отримання об’єктивних доказів невинності.
 • Можливість проявити ініціативу і перейти до активного захисту.

Поліграф активно використовується не одне десятиріччя. Фахівці «Поліграф Центр Львів» досконально знають всі аспекти його використання. Це дозволяє нашим клієнтам захищати свої права, свободу і власність, отримуючи вагомі докази і роблячи правильні висновки.

Законність використання експертизи на детекторі брехні

Експертиза з використанням поліграфа — чи законно це? Процедура регулюється Законом “Про судову експертизу”, інструкцією Мінюсту про призначення і проведення судових експертиз. Тому на питання, чи є доказом експертиза на детекторі брехні, відповідь проста. Її результати мають юридичну силу і можуть бути використані під час судового процесу.

З цією метою судово-психологічна експертиза в кримінальному процесі або іншому для суду виконується стандартизовано, в рамках чинного законодавства. Це основна відмінність від стандартної перевірки на поліграфі.

Хто проводить судово-психологічну експертизу

Закон про експертизу на поліграфі вказує, що право проводити перевірку мають установи державного та недержавного типу на умовах, визначених чинним законодавством. В тому числі, уповноважені приватні поліграфологи і судові експерти, які не працюють в спеціалізованих держустановах (пояснення Мінюсту).

Згідно 9 статті цього закону, проведення експертизи за договором, рішенням суду або розпорядження слідчого, може бути передано фахівцям, не внесеним до Реєстру атестованих судових експертів. Головне, щоб експерти з експертизи на детекторі брехні володіли необхідним рівнем знань для проведення дослідження та видачі висновку.

Пристрій і принцип роботи поліграфа

Поліграф — складний і високочутливий прилад, націлений на реєстрацію від 5 до 9 психо-фізіологічних параметрів. На ринку представлені аналогові і цифрові прилади. Перевага віддається більш сучасним цифровим.

Судебная экспертиза на полиграфе. Судова експертиза на поліграфі

Механізм роботи поліграфа побудований на реєстрації реакції організму на свідомо промовлену брехню. Ця дія надзвичайно складна для людського мозку, і під впливом катехоламінів в тілі відбуваються різні зміни:

 • тремтить голос;
 • розширюються зіниці;
 • змінюється частота дихання;
 • росте частота серцевих скорочень;
 • в шкірі виникають електродермічні реакції.

Судово-психологічна експертиза дитини чи дорослого допомагає виявити всі ці зміни і зробити правильні висновки. Тому неспроможною є інформація про те, що експертиза на детекторі брехні не є доказом (неправда, є рішення).

Головне, щоб результат перевірки оцінювався кваліфікованим фахівцем-поліграфологом. Ніякі хитрощі, лікарські препарати та тренування не дозволять обдурити поліграф і кваліфікованого експерта.

Сфера застосування експертизи на поліграфі

Якщо потрібна експертиза на поліграфі, адвокат у Львові або іншому місті України може подати клопотання, щоб її призначили. Або до нас можна звернутися за особистим побажанням.

Результат перевірки є таким же доказом, як і результати інших експертиз, і може використовуватися разом з балістичними, почеркознавськими звітами та іншими висновками в кримінальному, цивільному і будь-якому іншому провадженні.

Настільки велика сфера застосування пояснюється просто:

 • Психофізіологічна експертиза з використанням поліграфа схвалена чинним законодавством.
 • Перевірка дозволяє отримати дані з високим ступенем достовірності.
 • Отримані результати можуть бути доказом при розслідуванні різних порушень і безпідставних звинувачень.

Експертиза на поліграфі в Україні — доказ в суді. Тому тестування застосовується для перевірки алібі, попередньої змови, вчинення злочинів. Є й інші сфери використання зібраної під час експертизи доказової бази. Телефонуйте нам, щоб дізнатися подробиці.

Цілі судової експертизи на поліграфі

Предмет опитування чітко визначено Інструкцією Мін’юсту №53/5 (п.п. 6.8.1.). Згідно з чинним законодавством, експертиза на поліграфі може використовуватися для таких цілей:

 • Виявлення думки опитуваного про будь-яку подію або дію.
 • Визначення джерела, ступеня достовірності та повноти повідомлених даних.
 • Отримання будь-якої важливої ​​інформації, яка буде корисна для опрацювання версій, конструювання ланцюжка подій і розслідування.

Якщо використовувати поліграф, судова експертиза дозволяє отримати безцінні докази, здатні зіграти вирішальну роль під час досудових і судових розглядів.

Як проводиться експертиза на поліграфі

В «Поліграф Центр Львів» використовується цифрове обладнання з 10 видами датчиків. На експертизу виноситься 6-8 заздалегідь підготовлених питань. Експерти-поліграфологи нашого центру правильно формулюють їх, щоб отримати максимально достовірні дані і уникнути неправильного трактування.

Судебная экспертиза на полиграфе. Судова експертиза на поліграфіКоли використовується поліграф, психофізіологічна експертиза передбачає реєстрацію психічної і фізіологічної реакцій людини у відповідь на кожне поставлене питання. За ними підводяться підсумки і видається експертний висновок.

Етапи експертизи:

 • Детальне вивчення справи та доданих до неї документів. Узгодження переліку питань, що стосуються дій в минулому. Одне питання задається на одну дію.
 • Підписання особистої письмової згоди або передача клопотання судді чи слідчому з подальшим очікуванням, коли буде готова постанова про призначення експертизи.
 • Призначення дати і місця, де буде проводитися експертиза на поліграфі для суду.
 • Проведення дослідження на детекторі брехні. В середньому, процедура займає 1,5-2 години.
 • Інтерпретування результатів і складання висновку. Передача замовнику особисто або слідчому/судді з метою додавання до справи.
Увага

З жовтня 2019 року всі бажаючі можуть самостійно ініціювати проведення експертизи у приватних поліграфологів

Психологічна експертиза з використанням поліграфа дозволяє отримати додаткові докази, які можуть вплинути на хід справи, допомогти виправдати обвинуваченого і зняти з нього підозри.

Якщо вас цікавить експертиза на поліграфі (експерт у Львові або іншому місті України), замовити послугу можна в нашому центрі. У нас працюють експерти-поліграфологи з досвідом 10+ років.


Переваги звернення до «Поліграф Центр Львів»

Поліграф для суду має максимальну ступінь достовірності. Його результати часто визнаються юридичними фактами і можуть використовуватися в порядку, визначеному чинним законодавством.

У компанії Поліграф-Центр робота ведеться з урахуванням норм Конституції, трудового кодексу і ряду інших нормативно-правових актів. На нашу експертизу поліграф ціна у Львові цілком прийнятна. Тому послуги поліграфа вельми затребувані.

Дослідження на поліграфі буде цікавим власникам бізнесу, корпоративним клієнтам, роботодавцям, а також приватним клієнтам, які шукають справедливості. Експертиза на детекторі брехні є доказом і може використовуватися в суді.

Щоб отримати додаткову інформацію, звертайтеся до нас. Поліграф Центр Львів проводить різні види перевірок. Якщо вас цікавить психофізіологічна експертиза з використанням поліграфа, ціна вказана на сайті.

Працюємо по всій Україні

Проводимо перевірку для клієнтів з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Херсона, Вінниці, Івано-Франківська та інших населених пунктів країни

Телефонуйте, якщо цікавить експертиза поліграф — ціни (Львів та ін. міста України), умови проведення процедури та інші дані. Проконсультуємо. З нами ви отримаєте необхідні докази, які допоможуть відстояти невинуватість в суді. Ми будемо раді вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 - 2023 Поліграф Центр Львів · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено