Меню

Ціна за тест на поліграфі (детекторі брехні)


Дуже часто, коли ми починаємо озвучувати людям ціну на перевірку детектором брехні, в них виникає купа питань і зауважень.

Хтось каже, що бачив більш дешеві пропозиції. Комусь потрібні пояснення, чому саме стільки. Томі ми готові зараз пояснити усі ці моменти.

Ціна перевірки на детекторі брехні залежить від складності самої ситуації, для якої потрібно тестування. При її обчисленні ми враховуємо різні фактори. Перший із них – це рівень самої перевірки. Якщо вам потрібно бігло протестувати людину, або отримати від неї відповідь на якесь одне нескладне запитання, то така процедура обійдеться дешевше. Але коли доводиться мати діло з більш глибокою перевіркою або складною справою, то звісно ж, розцінки значно підвищуються. Не менш значним фактором є і кількість опитуваних – чим їх більше, тим нижче ціна.

При розрахуванні ціни ми також дивимося на те, де саме обстеження буде проходити. Якщо ви приїздите до нас в офіс, то це буде найдешевшим варіантом. Але якщо тестування ведеться на вашій території, то ми ураховуємо віддаленість цього місця від нас.

Також важливо, який рівень у спеціаліста, задіяного у тестуванні, та який рівень у обстежуваного. До того ж, є різні суб’єктивні факторі, які можуть впливати на ціну. У середньому ж вона може складати десь від 85 до 100 доларів. Але сума ця скоріше відправна, нижче неї не може бути, але при ускладненні завдання може бути й значно вище. Це цілком логічно, що ціна тестування залежить від його складності.

Якщо ці гроші дуже великі для вас, то без обстеження поліграфом можна обійтися. До того ж, ви завжди можете пошукати більш дешеві пропозиції, але враховуйте і те, що ціна залежить від якості, і кваліфікована перевірка просто не може коштувати занадто дешево. Тому якщо вам треба за допомогою поліграфу вирішити якесь дуже важливе питання, не радимо вам економити.

Не може уникнути уваги і такий факт, що обладнання для поліграфологичного випробування зовсім не дешеве. А якщо врахувати, що воно зношується від експлуатації, тому треба постійно його підтримувати, купувати нове – тоді взагалі зрозуміло, чому поліграфологам доводиться брати з клієнтів значні суми. Послуги, у яких використовується таке дороге обладнання, повинні окупати його. Тому у спеціалістів, які проводять тестування на детекторі брехні, просто немає іншого виходу. І саме цим пояснюється те, що розцінки на таку послугу стандартні і мають певні рамки, бо ринок поліграфологічних досліджень формувався за принципом врахування цього фактору. Тому якщо вам пропонують тестування на поліграфі занадто дешево – то може бути два варіанти: або кваліфікація майстра не дуже висока, або сам пристрій несертифікований.

Але не засмучуйтесь – краще віддати перевагу авторитетній конторі, де вам нададуть якісну послугу, за яку не шкода заплатити. До того ж, у багатьох з них діє достатньо гнучка система знижок. Особливо це актуально, коли вам потрібно перевірити немалу кількість людей – тоді можливо отримати знижку в 10% від суми замовлення. А якщо поторговатися як слід, то може навіть більше… Таким чином, у вас буде можливість отримати якісну послугу за розумну ціну. Ви залишитеся задоволені результатом, а ваш бюджет при тому не дуже постраждає. Тому робіть свій вибір та самі вирішуйте, що для вас головніше – якість чи економія, але відповідь, здається, очевидна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 - 2023 Поліграф Центр Львів · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено