Меню

Використання поліграфа в сімейних відносинах


Невблаганна статистика свідчить про те, що більше половини подружніх пар, так чи інакше, стикалися з проблемою подружньої зради.

При цьому мова не завжди йде про невиправних ловеласів , які не можуть дня прожити без флірту. При певних умовах і обставинах на зраду здатні всі: і непомітна «сіра мишка», і невиправний романтик, безнадійно закоханий в свою дружину.

А ось пробачити «похід на сторону» може далеко не кожна людина. Тому деколи краще не докопуватися до істини заради власного блага. Однак як бути, якщо  підозра вже отруїла вашу душу? Якщо сумніви вже вселися в серці і не дають спокійно жити?

Якщо прагнення дізнатися правду не дає вам спокою – необхідно  вибирати фахівця, який надає послуги з перевірки на детекторі брехні.

Нехай він протестує вашу другу половину з метою встановлення істини, нехай заспокоїть вашу бентежну душу.

Зрозуміло, така перевірка може бути проведена лише за згодою вашого чоловіка (дружини). Однак якщо він (вона) невинні, то навряд чи відмовляться пройти подібне опитування, хоча б для того, щоб довести вам, наскільки ви несправедливі в своїх підозрах.

За допомогою  лише одного єдиного тестування на детекторі брехні ви або знайдете спокій, або дізнаєтеся всю гірку правду.

Наш досвід свідчить про те, що сумніви можуть отруїти існування будь-якої людини і зруйнувати будь-який, навіть самий міцний шлюб. У той же час одна єдина перевірка на детекторі брехні може зберегти і зміцнити сім’ю, усунути наявні суперечності, відновити сприятливий мікроклімат у домі.

Використання поліграфа в сімейних відносинах не обмежується тільки перевіркою подружньої вірності. Тестування на детекторі брехні дозволяє встановити будь-які факти, які коли-небудь мали місце. Ви можете перевірити будь-кого на факт вживання ним наркотиків або алкоголю, спробувати з’ясувати, хто здійснює розкрадання домашніх засобів, встановити інші значущі події.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 - 2020 Поліграф Центр Львів · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено