Меню

Про нас

Перевірка на детекторі брехні

Необхідність звернення до поліграфолога виникає досить часто – традиційні підходи до вирішення складних життєвих, професійних, кримінальних та інших проблемних ситуацій, на жаль, майже не працюють. Докопатися до істини сьогодні можливо з використанням одного з найефективніших сучасних методів перевірки – на детекторі брехні. Але щоб її результати були максимально достовірними, а кошти, вкладені в цю послугу, були витрачені не даремно, для проведення таких досліджень необхідно звертатися до професіоналів, які мають не тільки сертифіковане обладнання, а й досвід його використання, а також володіють навичками правильного трактування отриманих даних, мають в штаті професійних психологів і поліграфологів.

Як показує практика, багато компаній, що пропонують послуги поліграфа в Києві, Львові, інших містах України, орендують низькоякісне дешеве обладнання, наймають на роботу некваліфікованих фахівців. При цьому вартість їх послуг досить висока. Це своєрідний маркетинговий хід: деякі клієнти вірять, що висока оплата гарантує максимальну достовірність отриманого результату. Щоб не потрапити в пастку таких «фахівців», потрібно знати, де можна пройти детектор брехні, і отримати найбільш достовірні результати. Звертайтеся до досвідчених, перевірених поліграфологів, інакше існує великий ризик не тільки витратити час даремно, а й бути обдуреним, залишившись один на один зі складною невирішеною проблемою.

Про нашу компанію

Детектор брехні в Україні можна пройти в компанії «Поліграф Центр Львів». Ми застосовуємо для визначення прихованої інформації сертифікований поліграф (детектор брехні). Працюємо по всій території України без посередників, тільки з клієнтом і його проблемою, що дозволяє формувати прийнятні ціни на наші послуги.

Наявність великого досвіду в проведенні перевірок на детекторі брехні різних категорій людей дозволяє нам гарантувати максимально правдиві результати, що підтверджується численними позитивними відгуками. Ми допомогли повернути багатьом нашим клієнтам гроші, інші цінності, і навіть репутацію чесних і порядних ділових партнерів.

Послуги поліграфа, які ми пропонуємо, є основним напрямком діяльності компанії. Наші фахівці брали участь у створенні різних методик, які успішно застосовуються фахівцями в поліграфології. Ми завжди на зв’язку, готові оперативно допомогти, приїдемо в будь-який населений пункт України.

Ви гарантовано будете мати якісний результат за прийнятною вартістю. Кожен наш клієнт може бути впевнений: він отримає необхідну інформацію з дотриманням повної конфіденційності – нам можна довірити найінтимніші подробиці особистого життя або бізнес-активності.

Перевірка персоналу

Замовити перевірку на детекторі брехні можна для персоналу компанії або окремих співробітників, претендентів на певні посади, працівників, що звільняються. Встановлюємо причетність працівників:

  • до крадіжок майна;
  • до розкрадання інформації, що є комерційною таємницею.

Беремо участь в проведенні службових розслідувань.

Ми не тільки надаємо послугу перевірки на детекторі брехні, а й консультуємо власника підприємства з питань перевиховання винного працівника, якщо немає можливості його звільнити:

  • працівник володіє відомостями, що становлять комерційну таємницю;
  • знайти йому заміну складно через дефіцит кадрів;
  • від таких дій може постраждати виробничий процес.

Отримані результати перевірки стають підставою для розробки нашим психологом рекомендацій з побудови подальших взаємин з співробітником, що вчинив неприйнятні дії щодо компанії, якщо в цьому є необхідність.

Перевірка приватних осіб

При проведенні приватних перевірок ми не тільки підтверджуємо або спростовуємо факт приховування певної інформації. На відміну від інших компаній, які тільки видають готові результати перевірки, і залишають клієнта один на один з отриманими результатами, ми допомагаємо знайти докази злочину, сприяємо в побудові доказової бази, в пошуку місця злочину або вкраденого майна.

Це дозволяє в максимально короткі терміни, практично по свіжих слідах притягнути винну особу до передбаченого законом виду відповідальності відповідно до тяжкості вчиненого злочину. Проводимо судово-психологічну експертизу у разі вчинення особливо тяжких злочинів (вбивств, зґвалтувань, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та ін.)

Для сімейних пар

Ми пропонуємо послугу перевірки на детекторі брехні в Києві і по всій Україні для сімейних пар, або для одного з подружжя при наявності підозр у зраді, і бажанні упевнитися в порядності другої половини. Делікатність таких питань вимагає особливого підходу. Тому ми пропонуємо комплексні рішення для сімейних пар – консультацію професійного психолога з подальшою перевіркою на поліграфі, якщо в цьому буде необхідність. Це одна з важливих особливостей роботи нашої компанії.

Сімейні стосунки потребують поглибленого попереднього аналізу. Психологу важливо зрозуміти:

  • причину, що стала приводом до отримання послуг перевірки на поліграфі;
  • об’єктивність підозр чоловіка чи дружини;
  • відсутність тиску на одного з них з боку іншого;
  • наявність інших проблем, які можуть вплинути на достовірність результату при проходженні перевірки на детекторі брехні.

Зазвичай робота поліграфолога в інших компаніях будується на механічному використанні питань клієнта, з якими він прийшов до фахівця. Чисто технічний підхід до вирішення проблеми може привести до негативних наслідків, аж до суїциду сторони що проходила перевірку на детекторі брехні. Результати досліджень залежать від багатьох причин, в основному, психологічних, з’ясувати наявність яких – першочергове завдання компетентного, досвідченого і професійного психолога. Але в штаті більшості наших конкурентів таких фахівців найчастіше немає.

Наш психолог попередньо ознайомлюється з проблемою клієнта, намагається ближче його вивчити, виявити наявність психологічних відхилень. Часто фахівцю доводиться допомагати чоловікові, який привів дружину на детектор, так як проблема полягає в ньому, а не в його дружині. Результатом такої роботи може стати відсутність необхідності проходити тестування – рішення про його проведення приймається психологом спільно з клієнтом після співбесіди.

Щоб замовити послугу, або дізнатися, скільки коштує проходження поліграфа, скористайтеся контактами, вказаними на сайті компанії «Поліграф Центр Львів».

© 2012 - 2023 Поліграф Центр Львів · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено